بیش از 200 ایده بیو اینستاگرام که می توانید آنها را کپی کنید

96 لایک ارسال دیدگاه

تمام مطلب درباره بیو اینستاگرام درباره اولین تصور اثرگذار برای شماست. اکثر افراد پیش از تصمیم گیری درمورد اینکه آیا باید شما را فالو بکنند، بیو و عکس های شما را در نگاهی کوتاه و سریع مرور می کنند. اگر بیوی اینستاگرام شما مجذوب کننده باشد، کاربران ممکن است تصمیم بگیرند که با محتوای شما درگیر شوند یا اکانت شما را فالو کنند. اگر اینطور نباشد، ممکن است علاقه آنها را برای همیشه از دست بدهید. خب، شاید نه برای همیشه اما حداقل تا زمانیکه برخی تغییرات اساسی را ایجاد کنید. در این مقاله توضیح می دهیم که بیو چیست، چگونه می توان آن را نوشت و در ادامه چند ترفند جالب بیو اینستاگرام نیز خواهیم آورد. اما مهمتر از همه، ۲۰۰ ایده بیو اینستاگرام لیست کرده‌ایم، که می‌توانید از آنها ایده بگیرید و یا فقط کپی کنید و در پروفایل خودتان قرار دهید.

بیو اینستاگرام چیست؟

بیو اینستاگرام فضای کوچکی در زیر نام کاربری شما است که می توانید جزئیاتی درباره خود یا نام تجاری تان در آنجا به اشتراک بگذارید. بیو اینستاگرام شما می تواند شامل شرح مختصری از خودتان یا نام تجاری، اطلاعات تماس، ایموجی ها، هشتگ ها و موارد دیگر باشد. در اینجا نمونه ای از بهترین بیو اینستاگرام را آورده ایم:

«Marie Forleo» بیو اینستاگرام قوی ای دارد. خط اول برای توضیح اینکه او چه کسی است مورد استفاده قرار می گیرد: «مدیر عامل». #MarieT، رقاص فانتزی، همراه با هایلایت برخی از نقش هایش. خط دوم از بیوی جالب او برای تأیید اجتماعی توسط Operah نامگذاری شده است «رهبر فکری برای نسل آینده» که می تواند برای متقاعد کردن افرادی که ارزش فالو کردن را داشته باشند نیز مورد استفاده قرار بگیرد. سومین خط از این بیوی کوتاه برای توضیح اینستاگرامی استفاده می شود که به مردم می گوید او چه چیزی می تواند به آنها ارائه دهد «بیاموزید هر آنچه را که می خواهید بیاموزید». آخرین خط CTA او به «دانلود رایگان» اشاره می کند که لینک او را در خود جای داده است. او همچنین دو ایموجی قرار داده بود تا خواندن متن را آسانتر کند و چشم ها را به یک نقطه کانونی متمرکز کند. اگر شما به دنبال ایده هایی برای بیوی اینستاگرام دختران هستید، فرمول بیوی اینستاگرام Marie Forleo برای کپی کردن ارزشمند است.

الگوی بیو اینستاگرام برای فالو کردن

درهرحال شما می توانید بیو اینستاگرام خود را به هر صورتی که می خواهید بنویسید. در اینجا چند نکته درباره بیو اینستاگرام آورده شده است که ممکن است بخواهید آنها را براساس بیوهای محبوب در اینستاگرام به پروفایل خود اضافه کنید. اگر می خواهید در اینستاگرام استاد شوید، این چند نکته بیو را دنبال کنید.

1. توضیحات شخصی

اگر به دنبال نمونه های بیو اینستاگرام هستید، فرمول ملکه لطیفه «Queen Latifah» ارزش دزدیدن را دارد. بهترین بیو اینستاگرام داشتن یک توصیف شخصی است. مواردی که باید درنظر گرفته بشوند را اضافه کنید: عناوین شغلی تان و شرکتی که مالک آن هستید یا در آن کار می کنید. برای مثال، بیوی ملکه لطیفه را بررسی کنید. در خط اول از بیوی جذاب او نوشته است: “بازیگر، رپر، خواننده، تهیه کننده”. وقتی مردم از فن پیج او دیدن می کنند متوجه می شوند که او چیزی بیش از یک بازیگر است و ممکن است حواشی دیگر او را برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد او بررسی کنند. به علاوه تیک کوچک آبی که در صفحه او دیده می شود موجب می شود که افراد به محض دیدن صفحه متوجه می شود که او فردی مشهور است. یکی از نکات آموزنده بیو اینستاگرام ملکه لطیفه این است که شما حتی از روی یک بیوی کوتاه می توانید مسائل بسیاری را در مورد یک فرد بیاموزید.

2. علایق تان را فهرست کنید

بیو اینستاگرام شما در عرض چند ثانیه اسکن می شود. شما از طریق ارتباط با مخاطبین خود می توانید اولین تصور خوب را ایجاد کنید. چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ با به اشتراک گذاشتن علایق خود. برای مثال، بیو اینستاگرام «Paola Antonini» درمورد این است که او کیست و در اینستاگرامش چه چیزی به اشتراک می گذارد. او برای علاقمندی هایش گفته است: «سبک زندگی / سفر / سپاسگزار». وقتی کلمه سپاسگزار را در این میان می بینید کمی تحریک می شوید. و پس از اسکرول کردن برخی از عکس ها، بلافاصله می بینید که او یک پای مصنوعی دارد و بخش بزرگی از اینستاگرام او تصاویری از زندگی او، مسافرت و تفریح را دربرمی گیرد که فالو کردن او را ارزشمند می کند – با اطمینان بالا همه 2.6میلیون فالور نیز موافق هستند. همیشه بهترین بیو همانی است که خواندن آن آسان باشد و جذاب ترین علاقمندی های شما را شامل شود که دو نکته بسیار مهم در مورد بیو اینستاگرام که آن را برای کپی کردن ارزشمند می سازد.

3. اطلاعات تماس خود را به اشتراک بگذارید

اگر صاحب یک فن پیج، کسب و کار یا یک چهره شناخته شده هستید، بیو اینستاگرام شما باید شامل اطلاعات تماس باشد. بیشتر افراد چیزهایی می نویسند مانند: «برای پرسش و پاسخ تجاری، ایمیل بزنید». همچنین برای ارسال پیام مستقیم می توانید افراد را به طور مستقیم به DM تان بفرستید. با این وجود، داشتن یک آدرس ایمیل در بیوی اینستاگرام خود، پیدا کردن امکانی برای ارسال ایمیل به شما را آسان می کند. اپ شرکت، رنگ استوری، آدرس ایمیل در بیو اینستاگرام برای آسان کردن ارتباط، بیو اینستاگرام جذابی را ایجاد می کند. هدف اصلی رسانه های اجتماعی این است که اجتماعی باشید بنابراین دسترسی به اطلاعات تماس شما یکی از آن نکات زیست شناختی اینستاگرام است که باید آن را دنبال کنید.

4. افزودن فراخوان عمل (Call To Action)

چه صاحب کسب و کار و چه یک اینفلوئنسر، داشتن یک فراخوان به عمل یا CTA در بیوی اینستاگرام تان یک ضرورت است. به یاد داشته باشید: شما لینکی دارید که می توانید با کلیک بر روی آن بر کاربران اثر بگذارید. بنابراین با یک درخواست، این کار را انجام دهید مانند: «ثبت نام در دوره جدید من»، «چک کردن آخرین پست وبلاگ من»، یا «خرید داغ ترین محصولات فشن». برای مثال، بیو اینستاگرام «Tony Robbins» شامل CTA «👇 دیدن سند 🎥» ایموجی انگشت به لینک زیر اشاره می کند. به همین دلیل است که اکثر افراد در پایان بیوی اینستاگرام خود از افراد می خواهند تا به طور مستقیم از طریق لینک ارتباط برقرار بکنند.

4 ترفند برای بیو اینستاگرام

آیا تمایل دارید که چند ترفند بیو اینستاگرام بیاموزید تا بتوانید طراحی بیوی خود را همه پسند کنید؟ در اینجا 4 مورد از محبوب ترین ترفندها را لیست کرده‌ایم:

1. فونت‌های بیو اینستاگرام

با استفاده از ابزاری مانند LingoJam، می توانید به آسانی فونت های بیو اینستاگرام متفاوتی را برای پروفایل تان کپی و پیست کنید. تمام کاری که باید انجام بدهید این است: کلمه ای که با فونت متفاوتی می خواهید را تایپ کنید، مانند نام تان. سپس، در بین فونت ها حرکت کنید تا گزینه ای را که می خواهید پیدا کنید. سپس، فونتی که به عنوان بهترین گزینه دوست دارید را کپی و پیست کرده و آن را به بیوی اینستاگرام خود اضافه کنید.

2. نمادهای بیو اینستاگرام

با استفاده از وب سایتی مانند CoolSymbol می توانید نمادها و متن فانتزی را با با کلیک بر روی Symbol کپی و پیست کنید. نمادهای بیشماری مانند ستاره ها، حق کپی رایت، فلش، ارز، براکت، قلب، زودیاک و مورادی دیگر را پیدا خواهید کرد. به محض اینکه بر روی یکی از این نمادها کلیک کردید، بلافاصله کپی می شود و به شما امکان می دهد تا بلافاصله به اینستاگرام بروید و آن را در بیوی اینستاگرام خود پست کنید.

3. لینک بیو اینستاگرام

خب، شما احتمالاً می دانید که چگونه می توانید لینک وب سایت خود را در بیو اینستاگرام تان اضافه کنید. اما وقتی می خواهید چندین لینک اضافه کنید چه می کنید؟ Linktree وب سایت جذاب کوچکی است که در اضافه کردن چندین لینک به شما کمک می کند. تمام کاری که باید انجام بدهید این است که وارد اینستاگرام خود بشوید، برای یک برنامه رایگان ثبت نام بکنید و لینکی که می خواهید را اضافه کنید. سپس، هنگامیکه تمام این کارها انجام شد، لینک بیوی اینستاگرام به پایان می رسد تا بازدیدکنندگان خود را به صفحه ای با چندین لینک هدایت کنید.

4. فضای بیو اینستاگرام

با استفاده از ابزار رایگان Apps4Life می توانید برای بیو اینستاگرام خود (یا کپشن های اینستاگرام)، خطوط شکست اضافه کنید و به سادگی بر روی دکمه Convert کلیک کنید تا آن را به کلیپ بورد خود اضافه کنید. سپس، می توانید به برنامه اینستاگرام خود بروید و متن را مستقیماً در بیو اینستاگرام خود پیست کنید. انجام این کار ساده ترین راه برای داشتن یک فضای بیو اینستاگرام است. این شما را از دردسرهای ایجاد دستی فضای مورد نیاز برای بیو اینستاگرام تان راحت خواهد کرد.

بیش از 200 ایده بیو اینستاگرام که بازید اینستاگرام شما را بالا خواهد برد

بیوهای باحال اینستاگرام

 1. بهترین چیزها خارج از منطقه آسودگی شما به دست می آید
 2. داستان من برای کتاب های تاریخ
 3. من کاپ کیکی هستم در جستجوی قالب مافین
 4. در دنیایی که می توانید هرکسی که خواستید باشید، خودتان باشید
 5. موفقیت در رگ های من است
 6. بله، من فقط یک اینفلوئنسر در اینستاگرام هستم
 7. اینجا ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ را خراش دهید تا از بیوگرافی مخفی من پرده بردارید
 8. نه این رویا نیست، این واقعیت من است
 9. چه چیزی را باید اینجا بگذارم؟
 10. به دنیای من خوش آمدید

بهترین بیوهای اینستاگرام

 1. سادگی کلید خوشبختی است
 2. اگر نویسنده بودم، می توانستم جمله بیوی اینستاگرامی بهتری داشته باشم
 3. می توانید بهترین باشید بدون اینکه بدترین باشید
 4. در دنیای نگرانی ها، جنگجو باشید
 5. همیشه آسان نخواهد بود، اما همیشه سعی کنید آنچه را که درست است انجام دهید
 6. او نمی توانم های خود را به می توانم و رویاهای خود را به برنامه تبدیل کرد
 7. زندگی همان است که هنگام اسکرول کردن اینستاگرام برای شما اتفاق می افتد
 8. یک روز از زندگی من: خوردن نان آووکادو، ارسال ویدئوهای اینستاگرام، خواندن کامنت های اینستاگرام
 9. زمان آن فرارسیده است که به کانون توجه وارد بشوم، من این موقعیت را به دست آورده ام
 10. من آنچه که ارسال می کنم را تمرین می کنم

بیوهای اینستاگرام خلاقانه

 1. اهداف 👉 رویاها
 2. اگر «عشق در هواست» پس چرا هوا انقدر آلوده است؟
 3. سالها طول کشید – تا چیزی که الان هستم بشوم
 4. حالا به ماجراهای جدید بله می گویم
 5. من صدمه دیده ام اما هنوز لبخند می زنم. این زندگی من است
 6. اسنک های نیمه شب 🌝
 7. افراد قبلی از بین رفتند، حالا این من هستم
 8. دوره بهبودی یک معتاد به کیک 🎂
 9. من در خوابم پول می سازم 🛌
 10. مردم مرا سارا صدا می کنند، اما شما می توانید امروز با من تماس بگیرید 😉

ایده های بیو اینستاگرام با ایموجی

 1. به 👑dom (کینگدام) من خوش آمدید
 2. 👇 آخرین پست وبلاگ مرا بررسی کنید 👇
 3. 🐦: (مدیریت توئیتر) 👻: (مدیریت اسنپ چت) 🎥: (مدیریت یوتیوب)
 4. مسافرت ✈️ عاشق کتاب 📖 شیفته تاکو 🌮
 5. ما همه حیوانات را دوست داریم 🐶 و درصدی از فروش را به زندگی موجودات دریایی اهدا می کنیم 🐠
 6. نجات یافته از سرطان 🎗️
 7. مربی شخصی 💪 رقصنده 💃 مراقبه 🧘
 8. درحال حاضر در 🇵🇹 معلق هستیم
 9. ❤️ عشاق، جنجگویانی نیستند ✌️ که در سراسر دنیا 🌎 پخش هستند
 10. کارآفرین ➕  جهانگرد ➕ سخنگوی انگیزشی

ایده های بیوی اینستاگرام برای دختران

 1. هرجایی را که ترک می کنم از خودم درخشش به جا می گذارم ✨
 2. من به امکانپذیر کردن غیرممکن ها اعتقاد دارم زیرا که در نیمه کاره رها کردن، هیچ جذابیتی وجود ندارد
 3. رویاهای من به چشم انداز و چشم اندازها به واقعیت تبدیل شده اند.
 4. باهوش . قوی . خنگول . شخصیت باکلاس و صادق
 5. کامل نیستم اما استوری ها با لمس نواقص، همیشه بهتر هستند
 6. استانداردهای من بالا هستند … دقیقاً مانند پاشنه های کفشم
 7. من: دختران خوشحال، زیباترینند. من: می خواهم 15پوند لوازم آرایشی بخرم لطفاً
 8. چه کسی دنیا را اداره می کند؟ من
 9. خوشحالی هیچوقت از مد نمی افتد
 10. من بانویی هدفمند و با قلب طلایی هستم
 11. من از درون می درخشم بنابراین هیچکس نمی تواند نورم را کمرنگ کند

ایده های بیو اینستاگرام برای پسران

 1. زیستن براساس جهان بینی خودم
 2. اهمیتی نمی دهم که دیگران درباره من چه فکر می کنند، این من هستم ایستاده قامت
 3. ترجیح می دهم از چیزی که هستم متنفر باشم تا اینکه عاشق خودی باشم که نیستم
 4. ریسک کننده . ماجراجو . جهانگرد . زندگی در رویاهایم
 5. ممکن است امروز در جایی که می خواهم نباشم، اما هر روز به آن نزدیک تر می شوم
 6. امیدوارم روزی یک پیرمرد متأهل خوشحال بشوم که از جوانی وحشی خود داستان های وحشی بگوید
 7. من از طریق خودم بودن، به جایی که امروز در آن هستم رسیده ام
 8. من به دنیا آمدم تا دقیقاً همان کاری را انجام بدهم که امروز انجام می دهم
 9. من را دوست ندارید؟ اهمیتی ندارد
 10. من اینجا هستم تا ثابت کنم چه چیزی برای من است

بهترین بیو اینستاگرام برای فالورها

 1. برای دستیابی به بزرگترین ها، مرا فالو کنید
 2. فالو کنید تا فالو کنم
 3. سپاسگذارم، دوباره به ما سر بزنید
 4. نمی دانید می خواهید چکار بکنید؟ می توانید با ضربه زدن به دکمه فالو شروع کنید
 5. استوری مرا دنبال کنید
 6. بر روی دکمه فالو کلیک کنید تا همسفر من بشوید
 7. آیا می خواهید داستان من را بدانید؟ دکمه فالو را فشار بدهید
 8. من در سفر هستم. با فالو کردن به من بپیوندید
 9. مرا فالو کنید سپس لینک زیر را فالو کنید
 10. لطفاً ما را در اینستاگرام فالو کنید
 11. داستان من از شما الهام می گیرد، پس حتماً بر دکمه فالو ضربه بزنید
 12. مرا فالو کنید تا پشت صحنه زندگی ام را ببینید
 13. مرا فالو کنید تا تاریخ را درحال ساخته شدن ببینید

بیوی عالی اینستاگرام

 1. 🍂🍃 شکست برای شما 🍂🍃
 2. 2.      ☕ مضطرب، آرام، و معتاد قهوه☕
 3. داشتن زمان برای زندگی من ⏰🎉
 4. از میان عینک رنگی 🌹 به جهان نگاه کنید
 5. من شیرین هستم مثل عسل 🍯
 6. مرا مطالعه نکنید، چون هیچوقت فارغ التحصیل نمی شوید 🎓
 7. 🌟 سلفی های من را به ناسا بفرستید چون من یک ستاره هستم 🌟
 8. لطفاً اشتراک من را برای مشکلات خود لغو کنید
 9. به روز رسانی وضعیت: درحال حاضر گرسنه 🍔🍟🌭🌮🥗🍪
 10. نگرش الماسی با احساسات اردک 😭

ایهام های بیو اینستاگرام (در اینجا از کلمات انگلیسی که دو معنی دارند استفاده شده است که جمله را طنز می کند. در بیو نویسی فارسی هم باید از کلمات دو معنی جالب استفاده بشود)

 1. آنها مرا فوریه (Febreeze ) صدا می کنند چون من تر و تازه (fresh) هستم
 2. حس و حال مرا موج موجی (کلم پیچ) نکنید
 3. مرا در اینستاگرام دنبال کنید یا من دیگر دوست شما (خوراک مکزیکی) نخواهم بود
 4. من به خودم بودن (زنبور عسل بودن) اعتقاد دارم
 5. اینستاگرام من پشم ریزان (لایه بردار) است
 6. روزها (دریاها) را ببینید
 7. دوست دارم بایستم و بوی رزها (برخاستن) را استشمام کنم
 8. من پناهنده (با پنجه شیر) هستم و درحال حاضر یک روز عالی دارم
 9. من روزهایم را به خوبی (در چاه) سپری می کنم بنابراین می توانم بگویم روزهایم به خوبی سپری می شوند
 10. هنرمندان هرگز بازنشسته نمی شوند، به جای آن دوباره طراحی می کنند (به کناری می روند)
 11. من به شما می گویم چه چیزی خورده اید. حدس بزنید امروز صبح یک جانور سکسی (الهه جاه طلبی باستان) خورده ام
 12. نام من اصغر است اما همچنان بزرگ هستم

بیوهای سرگرم کننده اینستاگرام

 1. بابت همه عکس هایی که در حالت گرسنگی شما پست می کنم عذرخواهی می کنم
 2. فروتن با قطعه بزرگی از الماس
 3. من ترجیح می دهم دسر شما را بدزدم تا دوست پسرتان را
 4. شوخ و شنگ و شیطون با حس باحال
 5. امیدوارم روزی بزرگ بشوم
 6. قبلاً تصور می کردم که ضعیف عمل کرده ام، اما حالا چندان مطمئن نیستم
 7. زندگی بسیار کوتاه است بنابراین تا زمانیکه هنوز دندان هایم را دارم همچنان لبخند می زنم
 8. سرگرمی های من: صبحانه، ناهار و شام است، در کنار یک دسر شکلات
 9. وضعیت روابط: Netflix و بستنی
 10. کیسه اشک زیر چشم من، رودخانه است
 11. بیوی اینستاگرام درحال بارگیری است
 12. من واقعاً باحال نیستم. منظورم را واقعی می گویم اما مردم فکر می کنند شوخی می کنم
 13. من رهبر فکری رسانه های اجتماعی هستم. نه، واقعاً هستم.

بیوی ساده برای اینستاگرام

 1. من استثنا هستم
 2. ساده اما قابل توجه
 3. انجام بهتر کارها
 4. غلتان اما آسوده
 5. کمی درحال زندگی
 6. زیبا و سودآور
 7. زندگی زیباست
 8. درخشندگی تنها گزینه ماست
 9. هیچ چیز اما قابل پیش بینی
 10. من در هرچیز زیبایی می بینم
 11. هدف: خنده بیشتر

بیوهای زیبای اینستاگرام

 1. بسیاری از لبخندهای من به خاطر شماست
 2. قدردان این هستم که دنیایم را با شما به اشتراک می گذارم
 3. تمام رویاهای شما می تواند به واقعیت بپیوندد و من از آن اطمینان دارم
 4. در زیر درخشش آفتاب زندگی کنید، جایی که به آن تعلق دارید
 5. زندگی من از رویاهای روزانه ام بهتر است
 6. پاشیدن بذر مهربانی در هر کجا که به آن گام می گذارم
 7. فالورهایم را بیشتر از زندگی ام دوست دارم
 8. از فرصت هایی که برای به دست آوردن آنها بیش از اندازه ترسیده بودید، پشیمان نمی شوید
 9. گاهی اوقات ما می توانیم کمی جادو کنیم – جادو را در درون خود پنهان نکنید
 10. هر روز ممکن است روز خوبی نباشد اما خوبی در هر روزی هست

بیوی عالی برای اینستاگرام

 1. مانند بقیه نیست
 2. اوه، شما 😊
 3. یکی از انواع
 4. بهترین چیزهای زندگی واقعاً گران هستند. شما می توانید برای من 7میلیارد دلار باشید 😉
 5. Aloha (خوشامدگویی هاوایی) 🌴🌴🌴🌴🌴🌴
 6. Hi. Hello. Hola. Ola. Bonjour. Ciao. Guten Tag. Namaste. Salaam
 7. زندگی کوتاه است، کیک بخورید 🍰
 8. اضافه کردن کمی درخشش به روز خود ✨
 9. از هیچکدام پست هایی که در اینجا می بینید پشیمان نیستم
 10. بزرگترین ترس من هنوز شروع نشده است. بزرگترین ترس من این است که خود را به بالا نرسانم

بیوی تجاری برای اینستاگرام

 1. من به کمک به مردم اعتقاد دارم
 2. اول مشتری، از سال 2013
 3. نام برند تجاری در اینستاگرام
 4. 👇 فروش استثنایی فقط در این هفته – 50% 👇
 5. عکس های تان را با ما به اشتراک بگذارید، از این هشتگ استفاده بکنید #(نام تجاری)
 6. 🌎 حمل و نقل رایگان بین المللی
 7. با ما تماس بگیرید: ایمیل
 8. برای خرید از فروشگاه اینستاگرامی ما بر روی لینک زیر کلیک بکنید
 9. انتخاب عالی (نوع محصول)
 10. بهترین فروشگاه ما را در زیر بررسی کنید

کپشن های بیو

 1. لذت بردن از هر ثانیه زندگی ام، فالو کنید و ادامه را خودتان ببینید
 2. وقتیکه دردها تمام می شوند، در پایان می بینید که چقدر خوب از یک وضعیت بد بیرون آمده اید
 3. عشق 💗 و صلح ✌️
 4. آرامش روحی در ساحل 🏖️
 5. اگر می خواهید چای بنوشید، مرا فالو کنید ☕
 6. به رویایی بزرگتر از آنچه که تصورات من می تواند انجام بدهد، بپردازید
 7. شروع به کار
 8. فقط به جریان تان 🌊 ادامه بدهید با فالو کردن من
 9. من درخشان هستم مانند آب ✨
 10. با دستور العمل ها کار نمی کنم اما کپشن های من بهترین هاست 📚

نقل قول های خودم برای بیو اینستاگرام

 1. آن را همیشه واقعی نگه دارید، از سال 1999
 2. من مانند لباس پوست راکون خارجی در جنگ ابدی، کمیاب هستم
 3. من نسخه محدود هستم، تنها یکی از من وجود دارد
 4. در 2019 من بهتر از هر سال دیگری خواهم بود
 5. صحبت کمتر، عمل بیشتر. اگر مرا باور ندارید به عکس هایم نگاه بکنید
 6. من شایسته بهترین هایی هستم که آنها را به دست آورده ام
 7. این شغل شما نیست که شما مرا دوست داشته باشید، این شغل من است
 8. من بی نظیر هستم (نگران نباشید، فکر می کنم که شما هم هستید)
 9. من اینجا نیستم که متوسط باشم، اینجا هستم تا بهترین باشم
 10. متولد شده برای درخشان شدن
 11. همیشه خودتان باشید چون همیشه اورجینال بسیار باارزش تر از کپی است

موارد بیشتر بیو برای اینستاگرام

 1. حتی اگر دستورالعمل دارید، باز هم نمی توانید به من برسید
 2. هیچ چیز اما قابل پیش بینی
 3. جوان باشید . فریبنده باشید . برای دیده شدن اجرا کنید
 4. من به یاد می آورم و بهبود می یابم اما این به آن معنا نیست که می بخشم و فراموش می کنم
 5. ترجیح می دهم اشتباهاتی داشته باشم تا یک عالی تقلبی باشم
 6. من اشک را پاک نمی کنم، افرادی را پاک می کنم که آنها را خلق کرده اند
 7. من مثل قهوه هستم: تیره، تلخ و خیلی گرم برای شما
 8. در دنیای متوسط ها، من وحشی هستم
 9. پیدا کردن کسیکه باهوش، سرگرم کننده، قابل ستایش و درکل خفن باشد، کار سختی است. تنها توصیه ای که می توانم به شما بکنم این است که من را فالو بکنید
 10. عالی تر از آن هستم که زمین بخورم
 11. اینستاگرام من ثابت می کند که همیشه نسخه ای بهتر از خودم را ایجاد می کنم

نقل قول های بیو اینستاگرام

 1. مهم نیست که شما درمورد من چه می گوید، من آنچه هستم را دوست دارم
 2. عشق بدون محدودیت
 3. من از یک چیز شدیداً رنج می برم، اینکه کارداشیان نیستم
 4. ما در کنار هم می توانیم غیرقابل توقف باشیم
 5. در دنیای تاریکی ها به ستارگان نگاه کنید
 6. خیلی عمیق هستم حتی اقیانوس به من حسادت می کند
 7. به من بگو کاری را انجام ندهم. من آن کار را دوبار انجام می دهم و عکس هم می گیرم
 8. تمام چیزی که من انجام می دهد این است: پیروزی، پیروزی، و پیروزی. بقیه چیزها مهم نیست.
 9. در دنیایی که می توانید همه چیز داشته باشید، ابتدا اهدا کننده باشید
 10. شما همانی می شوید که به آن باور دارید بنابراین به خودتان ایمان داشته باشید

نقل قول های کوتاه اینستاگرام

 1. این من هستم
 2. مرا فالو کنید
 3. به اینستاگرام من خوش آمدید
 4. لینک زیر را چک کنید
 5. این زندگی من است
 6. من چیزی ندارم
 7. کاملاً وقت تلف کردن
 8. افکار شاد
 9. فقط لبخندها 🙂
 10. ملاقات با (نام تان)
 11. 11.  ….
 12. این بیوگرافی من است

متن بیو اینستاگرام

 1. مجرد. مصمم. زندگی کردن زندگی
 2. ساختن درخشش آفتاب در جهان
 3. نمی دانم چقدر کالری سوزاندم تا به نتایج مطلوبم برسم
 4. همیشه با هم بودن بهتر است XOXO
 5. اگر همه کارهایی که انجام می دهد در سایه باشد، شما هرگز نخواهید درخشید
 6. فقط کمی ناتمام
 7. ملکه های واقعی، تاج های یکدیگر را کامل می کنند
 8. امروز، روزی است که بخاطرش زندگی کردم
 9. زندگی هیچکس به اندازه پست های اینستاگرامش کامل نیست
 10. نمی دانم به کجا می روم، اما می روم

بیوی الهامبخش اینستاگرام

 1. هر روز زندگی ای که دوست دارم را درست می کنم
 2. هنگامیکه جهان تاریک است به ستارگان نگاه کنید 🌟🌟🌟🌟🌟🌟
 3. تلاش میکنم بیشتر غروب خورشید را ببینم تا Netflix
 4. من آماده ام – بیایید شروع کنیم
 5. در گله کبوترها یک فلامینگو باشید
 6. اشتباه کردن بهتر از یک عالی تقلبی است
 7. کمی جادو کنیم
 8. به اشتراک گذاشتن افکار شاد من
 9. هر لحظه را ضبط کنید
 10. من یک رنگین کمان 🌈  هستم  در روزهای بارانی 🌧️

بیو اینستاگرام برای مد

 1. طوری لباس می پوشم انگار که می خواهم قوس الهه انتقام را ببینند
 2. لباس من ممکن است دنیا را تغییر ندهد، اما من مطمئن هستم که تغییر خواهد داد
 3. من شما را متوقف و خیره می کنم
 4. لباس هایم زندگی رنگارنگ مرا برجسته می کند
 5. من شاید یک فشن اینستا باشم، اما تمام من درباره برچسب ها نیست
 6. خریدکردن درمان من است – هِی اینجا همه چیز ارزان تر است 😉
 7. «من به لباس های جدید نیاز دارم». – من، در هر روز لعنتی
 8. دوستان سابق من همراه با لباس هایم نمی روند
 9. پول نمی تواند منشأ شر باشد زیرا خرید کردن برای مردم شادی بسیار می آورد
 10. بانوان در هر لباسی زیبا به نظر می رسند اما لباس مناسب می تواند باعث قدرتمند شدن آنها بشود

بیوی بدنسازی برای اینستاگرام

 1. علاقمند به ورزش و مربی شخصی
 2. کمک به شما در ایجاد عادت های سالم تر
 3. هنگامیکه احساس تسلیم شدن می کنید، ادامه دهید
 4. شما همانی هستید که انجام می دهید نه آنچه که می گویید قرار است انجام دهید
 5. قدرت از کارهایی به دست می آید که فکر می کردید نمی توانستید انجام شان دهید
 6. امروز کاری انجام دهید که آینده تان از شما تشکر کند
 7. امروز به عذرخواهی شما احتیاجی ندارد. اتفاقات را بسازید
 8. بدترین خروجی آنی است که شما برای انجامش زحمتی نکشیده اید
 9. فشار بیشتر برای عضلات بیشتر
 10. 10.   دیوانه وار تمرین کنید یا همانی که هستید باقی بمانید

بیو اینستاگرام برای مدل ها

 1. شششش.. من مدل ویکتوریا سکرت هستم. این یک راز بزرگ است حتی ویکتوریا هم نمی داند
 2. مدل تمام وقت اینستاگرام – DM برای سوالات کاری
 3. من فقط دختری با گوشی موبایل نیستم، من یک مدل هستم
 4. زیباترین لبخندها، بزرگترین رازها را پنهان می کند
 5. من به آستین لباس خودم اطمینان دارم
 6. مهمترین قسمت یک دوربین، فرد مقابل آن است
 7. من برای بیوگرافی آینده ام سلفی های بسیاری می گیرم
 8. زندگی کوتاه است، هر سلفی را حساب کنید
 9. #سلفی-خود-باشید
 10. من برای عکس هایم از فیلتر استفاده نمی کنم – همه اینها یک دختر واقعی است 🙂

بیوی گردشگری برای اینستاگرام

 1. شاید ندانم چه کسی هستم اما می دانم کجا می خواهم باشم. درست همینجا در بهشت.
 2. بهترین استوری های من در صفحات گذرنامه ام دیده می شوند
 3. هنوز به آنجا نرفته ام اما در لیست من قرار دارد
 4. ⚫عاشق سفر⚫ آرزویی قوی برای سفر
 5. به ماجراجویی بعدی من بپیوندید
 6. سفر تنها چیزی است که می خرید اما شما را ثروتمندتر می کند
 7. تمام چیزی که من نیاز دارم ویتامین See (دریا) 🌊 است
 8. دوست دارم مسیرهای خوش منظره را سفر کنم
 9. از هر فرصتی که به دست آوردید استفاده کنید. زیرا بعضی از موارد تنها یک بار در طول زندگی اتفاق می افتد
 10. زندگی خود را با تجربیات پر کنید تا همیشه داستانی عالی برای گفتن داشته باشید

مثال هایی برای بیو اینستاگرام

 1. بهتر است یک شیر تنها باشید تا یک گوسفند محبوب
 2. بیدار شدن . بازی . کشتن
 3. ساختن زندگی رویایی ام، یک روزی، یک جایی
 4. من با انگشت هایم، میلیون ها مایل را پیموده ام
 5. زندگی عالی نیست اما عکس های شما می تواند عالی باشد
 6. C’est la vie (به زبان فرانسوی) زندگی همین است
 7. سعی می کنم خودم را تحت تأثیر قرار دهم
 8. سعی می کنم خوبیها را در جهان ببینم
 9. مجرد و زندگی کردن بهترین زندگی ام
 10. ممکن است دستانم پر باشند اما سلام شما با دو دست پاسخ داده می شود

نتیجه گیری

انتخاب مناسب بیو اینستاگرام می تواند باعث محبوبیت حساب اینستاگرام شما کمک کند. چه اینکه هدف شما افزایش تعداد فالور هایتان باشد و چه فروش بیشتر، می توانید فراخوان عمل یا همان CTA را به بیوی تان اضافه کنید تا افراد را هنگام بازدید از پروفایل تان دعوت به انجام کاری بکنید. اما از فرصت های بیشتر برای به اشتراک گذاشتن موارد بیشتر درباره خودتان غافل نشوید. آیا نقل قول هایی وجود دراد که شما را کاملاً توصیف کند یا رویه ای که بخواهید برای نمایش پروفایل خود از آن استفاده کنید؟ اگر اینطور است، آزادانه از آنها در بیوی اینستاگرام خود استفاده کنید.

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *